Wczytywanie
 

CZŁONKOWIE

 

POLKARMA od ponad 25 lat wspiera producentów karmy dla zwierząt domowych.
Członkostwo w POLKARMA oznacza indywidualne wsparcie i porady we wszystkich sprawach związanych z przemysłem karmy dla zwierząt domowych.

 

Z przyjemnością informujemy, że do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Producentów Karmy dla Zwierząt Domowych POLKARMA przystąpiły już następujące firmy:

SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME
SEO IMG NAME

JAK DOŁĄCZYĆ

 

Członkiem POLKARMA może być firma, która jest producentem karmy dla zwierząt domowych,
przy czym jeżeli firma nie prowadzi produkcji w Polsce musi mieć oddział lub jednostkę posiadającą osobowość prawną w Polsce.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych członkostwem w Stowarzyszeniu POLKARMA prosimy o zapoznanie się z prezentowanymi dokumentami:

 

 
Wnioski o przyjęcie do Stowarzyszenia powinny być składane w formie pisemnej Zarządowi Stowarzyszenia
 

STATUT STOWARZYSZENIA
POBIERZ
KODEKS POSTĘPOWANIA
POBIERZ
Procedura działań
w przypadku niewłaściwego znakowania karm
POBIERZ

Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przystąpienia do Polskiego Stowarzyszenia Producentów Karmy dla Zwierząt Domowych POLKARMA.

Chcielibyśmy, by Państwa firma również mogła za naszym pośrednictwem wypowiadać się w kwestiach kluczowych dla funkcjonowania i rozwoju rynku karm dla zwierząt domowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do włączenia się do działań na rzecz całej branży karmy dla zwierząt w Polsce!

 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DOŁĄCZ DO NAS

Obecnie POLKARMA jest głównym stowarzyszeniem producentów z branży gotowej karmy dla zwierząt domowych, które zrzesza reprezentantów wiodących firm pod względem skali produkcji pokrywającej ponad połowę rynku karm gotowych dla zwierząt domowych w Polsce.

Zobacz listę członków